09123206804

نحوه پرداخت

میتوانم سفارش ام را در محل خود بپردازم؟

پرداخت در محل

این امکان را دارید که نحوه ی ی پرداخت در محل را گزینش نمایید. کالای تان با در نظر گرفتن شرایط سفارش ، به نحوه ی هوشمند بوسیله سیستم بررسی می شود و در صورت ممکن گزینش این نوع پرداخت ، شما می توانید هزینه سفارش تان را به محض تحویل کالا، با همه ی کارت های بانکی توسط دستگاه کارت خوان پرداخت کنید. همچنین آنچنان که سفارش شما دارای شرایط زیر باشد امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

پرداخت اینترنتی

کاربران سایت ما برای شان این امکان هست که در موقع ثبت سفارش، توسط سایت، هزینه سفارش شما را به شکل آنلاین می پردازیم. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و بعد از آن پیامکی مبتنی بر ثبت موفق سفارش، برای مشتری ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به شکل اتوماتیک وارد پروسه آماده‌ شدن و ارسال می شود. شایان به ذکر است که پرداخت اینترنتی سبب بوجود آمدن الویت و سریع شدن در بررسی سفارش کاربران می‌گردد.

هنگام ثبت سفارش می توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید و پس از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد نمایید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

– شماره کارت   (شماره 16 رقمی روی عابر بانک شما )

– رمزپویا کارت (جهت پرداخت اینترنتی باید قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی شما را فعال نمایید.
جهت فعال‌ نمودن رمز خرید پویا ، بعضی از بانک ها به صورت اتوماتیک رمز پویا کارت بانکی مشتریان را فعال میکنند در غیر این صورت از دو شیوه می توانید اقدام به فعالسازی کنید:

1- می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت تان مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز پویا اقدام به فعال سازی نمایید.

2- مراجعه به شعب حضوری بانک ها
– CVV2     کارت
– تاریخ انقضاء      کارت

با ما همراه باشید.

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟