09123206804

قوانین سایت

خرید آنلاین اسباب بازی کودکان

شاد سنتر را برای خرید آنلاین اسباب بازی را انتخاب کنید و وسیع ترین طیف را با ویژگی ها، مشخصات، مجموعه مهارت و استفاده از اسباب بازی به شما ارائه می دهد. شما در معرض گزینه های مختلفی از اسباب بازی های کودک و بچه از سراسر جهان هستید. شما مجبور نیستید خود را در هنگام خرید برای فرزندان خود محدود کنید فقط به این دلیل که خسته هستید. شاد سنتر را برای خرید آنلاین اسباب بازی با ساده ترین کلیک از هر نقطه از هند انتخاب کنید و برای شما ارسال می شود.

قوانین عمومی

توجه کنید تمامی اصل ها و پروسه‏‌های شادسنتر بر اساس با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و نیز کاربر وظیفه دارد به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در شکلی که در قوانین مندرج، پروسه‏‌ ها و سرویس‏‌ های شادسنتر تغییراتی در آینده بوجود آید، در این صفحه منتشر می شود و تمامی اطلاعات به روز رسانی می گردد و شما قبول می‏‌کنید که استفاده همیشگی تان از سایت به معنی قبول کردن هر تغییری می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می‌گردد که با اطلاعات کاربری اش که در فرم ثبت‌نام درج گردیده است، به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات شادسنتر اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری در شاد سنتر به معنی روز شنبه تا روز پنج شنبه در هر هفته، به غیر از روزهای تعطیل عمومی در ایران است و تمامی سفارش ‏‌های ثبت گردیده در طول روز های کاری و نخستین روز بعد از روز تعطیل بررسی می‌‏شوند. شادسنتر به کاربران خود در 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– همه ی سفارش‌ ‏های درج گردیده در سایت شادسنتر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. شاد سنتر همیشه در پروسه ارسال و تحویل تمامی سفارش‌‏های درج شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با این که، در شکلی که موجودی کالایی در شاد سنتر تمام شود، حتی بعد از سفارش‌‏ دادن مشتری، اجازه کنسل کردن آن کالا و یا برگداندن هزینه سفارش برای شاد سنتر محفوظ است و یا کاربر می‏‌تواند به جای سفارش به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.
– در حالی که مشکل در پردازش خرید و سفارش کالا مانند به پایان رسیدن موجودی یا انصراف کاربر وجود داشته باشد. هزینه پرداختی در 24 تا 48 ساعت به حساب کاربر برگردانده می شود.
– شاد سنتر اجازه دارد بدون آگاهی قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری ، اقدام و فروش را متوقف نماید و همه ی سفارش‌ ‏های درج شده قبل از متوقف شدن پروسه سفارش، بررسی و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش تمامی و یا قسمتی از محصولات به هر دلیلی مثل تمتم شدن موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شاد سنتر محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت شادسنتر، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای شاد سنتر محفوظ می باشد.

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟