09123206804

روش ارسال کالا

فروشگاه شاد سنتر شیوه های حمل متفاوتی جهت سفارش های تان در نظر دارد که توصیه می گردد موارد ذیل را به دقت مطالعه کنید.

1- شهر تهران:
ارسال محصولات مخصوص شهر تهران بوسیله آژانس تلفنی انجام می‌گردد. ارسال کالا ها بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری از زمان ثبت سفارش می باشد.
2-شهر های غیر تهران:
ارسال کالا به شهر های غیر از تهران نیز بوسیله ی تیپاکس و باربری انجام می‌ گردد. ارسال بین ۳ تا ۴ روز کاری از زمان ثبت سفارش می باشد.

قابل ذکر است که هزینه ارسال کالا بر عهده خود مشتری میباشد.

شرایط ارسال کالاها

به جهت حداکثر کیفیت و تسریع در ارسال، تمامی کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی شاد سنتر براساس قرار داد با شرکت‌های حمل و نقل داخلی و بین المللی معتبر ارسال می‌شوند.

شرایط تحویل کالا

جهت سرعت بخشیدن و آسان شدن رسیدگی به درخواست‌ کاربران در زمینه ضربه یا آسیب فیزیکی کالا، حتما توصیه می‌گردد. سلامت فیزیکی و ظاهری اجناس تحویل گرفته شده در وجود تحویل دهندگان بار بررسی شود یا این که به محضیکه، در اولین فرصت از راه اطلاعات گذاشته شده در صفحه “تماس با ما” این نکات گزارش گردد.

فروشگاه اینترنتی شادسنتر به عنوان یکی از بزرگترین و متنوع ترین فروشگاه اینترنتی کشور جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی سفارش طی یک روز کاری، امکان ارسال فوری سفارش در کمتر از چندین ساعت را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. بر این اساس مشتریانی که به هر علتی تمایل به دریافت سفارش خود به صورت فوری دارند، می توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را در کمتر از چند ساعت در منزل یا محل کار خود دریافت کنید.

لازم به ذکر می باشد که ارسال فوری سفارش ها شامل هیچگونه محدودیت کالایی نمی شود و مشتریان محترم می توانند از یک عدد اسباب بازی کوچک تا بطور مثال ست کامل اسباب بازی کودکان خود را در کمتر از چند ساعت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

باز کردن چت
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟